Czy produkty A2 są bezpieczne?

Tak są bardzo bezpieczne, przeznaczając je na produkcję mało odpowiedzialnych produktów tam, gdzie klient nie wymaga jakość 1A. Wielu naszych klientów od lat z tego korzysta, ponieważ jest to realna szansa obniżenia kosztów zakupu stali. Jakiś przykład? Nasi partnerzy we Włoszech produkują sprężyny bonell do materacy z naszej walcówki sprężynowej.

Dla bezpieczeństwa w naszych kampaniach sprzedażowych klient ma wszystkie informacje o produkcie, parametry mechaniczne oraz zdjęcia, które pomagają klientowi w podjęciu decyzji o jakości produktu.

Na czym polega różnica pomiędzy produktami 1A a 2A?

Produktami w jakości 2A nazywa się również końcówki partii, pozostałości poprodukcyjne czy materiały o długim czasie magazynowania, które bardzo często spełniają wymagania materiałów klasy 1A a są znacząco tańsze.

Jak kupić stal w jakości 1A lub 2A lub dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy z nami?

To nic trudnego. Nasi handlowcy przeprowadzą krótką rozmowę telefoniczną, jeśli klient wyrazi zainteresowanie produktami przekazuje email, a my informujemy zainteresowanych na bieżąco o nowej sprzedaży produktów 1A lub 2A.

Produkty w kręgach, płaskie czy rury i profile ocynkowane ogniowo udostępniamy naszym klientom w kampaniach sprzedażowych parę razy w miesiącu i realizujemy je w szybkich terminach z dostawą do klienta, bez względu na lokalizację na nasz koszt. Kampanię sprzedażową produktów udostępniamy naszym klientom pary razy w miesiącu. Zapewniamy szybką realizację oraz darmową dostawę na terenie Polski.

Od lat kierujemy się ideologią 3P.

  • poznać potrzeby klienta,
  • proponować optymalne rozwiązania,
  • pomóc korzystając z naszych doświadczeń.