Skip to main content

Usługi transportowe

Transport krajowy ciężarowy

O naszym transporcie.

Steel Trans to również profesjonalne usługi transportowe, które świadczymy na terenie całego kraju.
Od wielu lat specjalizujemy się w realizacji dostaw na zachód Polski. Posiadamy własny, nowoczesny tabor składający się z zestawów o ładowności do 24 ton. Nasze naczepy z opcją firanki, dają możliwość załadunku towaru górą, bokiem oraz tyłem. Naszą ofertę kierujemy głównie do firm spedycyjnych, dużych sieci handlowych oraz producentów towarów.
Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, posiadający wszelkie uprawnienia oraz dodatkowe umiejętności zdobyte w trakcie przebytych kursów. Dokładamy zawsze wszelkich starań, aby transport ciężarowy był bezpieczny i terminowy – zyskują Państwo pewność, że przewożony przez nas towar dociera zawsze pod wskazane miejsce na czas.

Co nas wyróżnia?

Steeltrans oferuje szybki i profesjonalny transport krajowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które - w połączeniu z rzetelnym działaniem - gwarantuje realizację terminowych i bezpiecznych dostaw ładunku.
Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, wynikających ze specyfiki ich działalności, dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie.
Dostosowujemy transport krajowy – jego formę oraz warunki przewozu do rodzaju przewożonych towarów.

Gdzie jeździmy?

Ze względu na położenie naszych strategicznych kontrahentów najczęściej dostarczamy oraz odbieramy ładunki w województwach dolnośląskim, lubuskim i wielkopolskim. Chętnie nawiążemy współpracę na odbiór lub dostawę ładunków z tych terenów Polski.