Skip to main content

Usługi transportowe

transport

Transport krajowy stali

O naszym transporcie.

Steel Trans to również profesjonalne usługi transportowe, które świadczymy na terenie Śląska, gdzie znajduje się siedziba naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się także transportem krajowym. Od wielu lat specjalizujemy się w realizacji dostaw na zachód Polski. Dysponujemy własnym i nowoczesnym taborem składającym się z zestawów o ładowności do 24 ton. Nasze naczepy z opcją firanki, dają możliwość załadunku towaru górą, bokiem oraz tyłem. Oferta skierowana jest głównie do firm spedycyjnych, dużych sieci handlowych oraz producentów towarów. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, posiadający wszelkie uprawnienia oraz dodatkowe umiejętności zdobyte w trakcie przebytych kursów. Dokładamy zawsze wszelkich starań, aby transport krajowy stali był bezpieczny i terminowy. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność, że przewożony przez nas towar dociera zawsze pod wskazane miejsce na czas.

Transport ciężarowy z Steel Trans

Steel Trans oferuje szybki i profesjonalny transport ciężarowy na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które w połączeniu z rzetelnym działaniem gwarantuje realizację terminowych i bezpiecznych dostaw wyrobów stalowych. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, wynikających ze specyfiki ich działalności, dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie. Dostosowujemy transport krajowy – jego formę oraz warunki przewozu do rodzaju przewożonych towarów. Transportujemy m.in. produkowane przez nas pręty stalowe, które sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu.

Gdzie jeździmy?

Ze względu na położenie naszych strategicznych kontrahentów najczęściej dostarczamy oraz odbieramy ładunki w województwach dolnośląskim, lubuskim i wielkopolskim. Chętnie nawiążemy współpracę na odbiór lub dostawę ładunków z terenów Śląska.