Skip to main content

STALE KONSTRUKCYJNE – walcówka, drut, drut ocynkowany, blacha, taśmy w kręgach, profile ocynkowane i rury ocynkowane

Steel Trans

STEEL TRANS POLSKA Sp. z o.o. twój dostawca stali konstrukcyjnych w wersjach I gatunkowych i OUTLET.

Od wielu lat dla sporej grupy klientów jesteśmy poważnym partnerem w temacie dostaw zarówno z europejskich jak i azjatyckich hut na materiały w pierwszych i drugich gatunkach, tzw. outletach. Na wiele produktów mamy wyłączność sprzedażową co daje naszym klientom szansę uzyskać dostęp do ciekawej półki produktów w ciekawych cenach.

Na czym polega różnica pomiędzy pierwszym a drugim gatunkiem - outletem?

Drugimi gatunkami nazywa się również końcówki partii, pozostałości poprodukcyjne które bardzo często spełniają wymagania materiałów klasy 3.1 a są znacząco tańsze. Poniższe wyroby sprzedajemy w kampaniach sprzedażowych parę razy w miesiącu i realizowane są w szybkich terminach z dostawą do klienta bez względu na lokalizację na nasz koszt.

Czy outlety są bezpieczne ??.

Wielu naszych klientów od lat z tego korzysta, bo to realna szansa obniżenia kosztów zakupu stali. Jakiś przykład??. Nasi partnerzy we Włoszech produkują sprężyny bonell do materacy z naszej walcówki sprężynowej.

Dla bezpieczeństwa w naszych kampaniach sprzedażowych klient ma wszystkie informacje o produkcie, parametry mechaniczne oraz zdjęcia co wyklucza dostawę słabej jakości materiału. Tak, to bezpieczne z naszych stali konstrukcyjnych i jakościowych klienci od lat wykonują różne konstrukcje.

Zakres produktów:

drut

→ Walcówka w kręgach

dostępne w wersji I lub outlet

drut

→ Drut w kręgach

dostępne w wersji tylko outlet

drut

→ Drut w kręgu ocynkowany   

dostępne w wersji tylko outlet

Flachstahl

→ Blacha w arkuszach

dostępne w wersji I lub outlet

Profilt

→ Profile i rury ocynk. ogniowo

dostępne tylko w wersji I gatunek

Jak kupić stal z outletu?

Jak dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy z nami?

To nic trudnego. Nasi handlowcy przeprowadzą krótką rozmowę telefoniczną, jeśli klient wyrazi zainteresowanie produktami przekazuje email, a my informujemy zainteresowanych na bieżąco o nowej sprzedaży.

Facebook